Genel Kaynak

Genel Kaynak her şey burada.

Ağustos, 2012

EN PAHALI SAAT KAÇ SORUSU

‘Saat kaç?’ sorusuna cevabın bedeli 800 milyon dolar Türk tüketicisinin lüks saate yönelik ilgisi, İsviçreli yatırımcıların gözünden kaçmadı. Luxury Products International (LPI) ile işbirli-ğine giden Saat&Saat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, yılda 800 milyon doların saate harcandığını söyledi. Kaya, “Üçyılda 35 milyon adet sattık. Müşteriler artık zamanı öğrenmek için değil, aksesuar niyetiyle de saat almaya […]

EN PAHALI SAAT KAÇ SORUSU için yorumlar kapalı

ENGELSİZ BİLİŞİM 2012 SEMPOZYUMU MANİSA

Engelsiz Bilişim 2012 Sempozyumu Engellilerin bilişimle ilgili karşılaştıkları sorunları ele alan ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri sunan bu sempozyum herkese açık olacak. Sempozyuma katılım ücretsizdir. Bu sempozyuma katılımınız sorunların çözümünde atılmış önemli bir adım olacaktır. Engelsiz Bilişim 2012 Sempozyumu’na yönelik ayrıntılar ise şöyle:

ENGELSİZ BİLİŞİM 2012 SEMPOZYUMU MANİSA için yorumlar kapalı

İŞARET DİLİ TERCÜMANLIK SERTİFİKASI

İşaret Dili Tercümanları İçin Ülke Genelinde Ortak Tek Bir Sertifika Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın destekleri ve Türk Dil Kurumu ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın yoğun çalışmaları sonucunda hazırlanarak kullanıma sunulan Türk İşaret Dili Sözlüğü’nün ardından, işitme engellilerin kamu kurum ve kuruluşlarında ihtiyaç duyulan alanlarda iletişim ihtiyacını gidermek için bir hizmet daha sunuluyor.

1 Yorum var